III. Müşteri Deneyimi ve Sadakati Zirvesini Gerçekleştirdik (02-03-2021)

Müşteri deneyimi (CX), bir işletmenin pazarlama, satış, müşteri hizmetleri ve bunlarla ilgili her noktada müşterilerinin satın alma yolculuğunun her aşamasında onlarla etkileşim kurma şeklini ifade eder. Genel olarak müşteri deneyimi, bir müşteri ile marka arasındaki tüm etkileşimlerin toplamıdır. Üstelik artık müşteri deneyimi sadece bir dizi eyleme değil, kesinlikle duygulara da odaklanıyor.

2 Mart 2021 tarihinde Pazarlama Türkiye işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz Müşteri Deneyimi ve Sadakati Zirvesi, sektörün müşteri deneyimi konusundaki en yetkin yöneticilerini bir araya getirdi.

Sponsorluğunu BiggLoyalty tarafından yapılan zirvemiz, müşteri deneyimi profesyonellerinin yoğun katılımı ile online olarak gerçekleşti.

Dr. Zeki Yüksekbilgili’nin MC olarak görev alacağı zirvede Adem Yekeler (PETROL OFİSİ – Head Of Customer Management), Aslıhan Cengiz (A101 – Head of CRM), Atasun Kaşbaş (PENTİ – CRM & Customer Experience Manager), Bülent Velioğlu (LC Waikiki – CX Director), Enis Karslıoğlu (BIGGLOYALTY, CEO), Erbil Topgül (SAMSUNG – Head Of Customer Servıce), Funda Fırat (CİCEKSEPETİ.COM – Customer Experıence Director), Gökhan Çakmak (CARREFOURSA – Head Of Customer Experıence), Gökhan Kaya (KANTAR – Customer Experıence Consulting Director), Murat Tacer (BTCTURK – Director, Customer Experience & Operations), Ö. Peren Pelis Esin (INNOVATION, STRATEGY, Consumer & Market Insight Professional), Selamet Bostan (AYAYDIN-MIROGLIO – CRM and Campaign Vice President), Sinem Yüksel (TURKCELL – Customer Experience Director) ve Şule Çalışkan (D&R – Marketıng And CRM Director) konuşmacı olarak zirvede paylaşımda bulundurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.